Фильтр статей

Консервации 54

10 найкращих рецептів маринованих помідорів
Як вибрати помідори для маринування. Як замаринувати помідори, користуючись різними рецептами: зі стерилізацію, без стерилізації, з гірчицею, морквяним бадиллям, з оцтом, лимонною кислотою тощо.
10 простих і смачних рецептів заготовок на зиму без оцту
Користь та шкода домашньої консервації. Кому не можна вживати консервовані страви з додаванням оцту. Чим можна замінити оцет у консервації. Прості й смачні рецепти заготовок на зиму без оцтової кислоти.
Топ-10 гаджетів, які спрощують консервацію
Що таке вакс і як його використовувати. Корисні кришки: капронова, СКО, для зливу і з бугельним замком. Девайс для видалення кісточок з вишні. Апарат для стерилізації банок. Для чого потрібна електросушарка.
Які заготовки можна зробити з томатів чері
Правила підготовки до консервації томатів чері. Мариновані запашні чері. Томати чері мариновані зі стрілками часнику. Гострі і солодкі томати.
Какие заготовки можно сделать из томатов черри
Правила подготовки к консервации томатов черри. Маринованные душистые черри. Томаты черри маринованные со стрелками чеснока. Острые и сладкие томаты.
ТОП-3 рецепта персиків в лимонному сиропі: з натуральним соком, з лимонною кислотою і з м'ятою
Готуємо персики в лимонному сиропі за класичним рецептом: з лимонною кислотою. Консервуємо персиковий компот на основі сиропу з натуральним соком лимона. Рецепт для любителів м'яти: персикові половинки в м'ятно-лимонному сиропі.
ТОП-3 рецепта персиков в лимонном сиропе: с натуральным соком, с лимонной кислотой и с мятой
Готовим персики с лимонном сиропе по классическому рецепту: с лимонной кислотой. Консервируем персиковый компот на основе сиропа с натуральным соком лимона. Рецепт для любителей мяты: персиковые половинки в мятно-лимонном сиропе.
Топ-5 рецептів жовтневих заготовок
Як приготувати квашені яблука за древнім прибалтійським рецептом. Алгоритм консервування соків з малини і обліпихи без додавання цукру. Варіант використання обліпихової макухи. Мочені журавлина і брусниця на зиму.
Топ-5 рецептов октябрьских заготовок
Как приготовить моченые яблоки по древнему прибалтийскому рецепту. Алгоритм консервирования соков из малины и облепихи без добавления сахара. Вариант использования облепихового жмыха.
Цвіль в банці з джемом: чи можна реанімувати ласощі
Причини виникнення цвілі в банках із зимовою консервацією. Мінімум цукру і недостатньо тривала стерилізація підвищують ризики. Небезпека цвілі.
Джем из черешни. Рецепт
В этой статье вы узнаете, как приготовить вкусный густой джем из черешни.
Рецепт заготовки огурцов на зиму!
У каждой хозяйки имеется свой, годами опробованный рецепт заготовки огурцов на зиму.
ТОП-5 правил удачной консервации
Роль ароматных специй в консервированном блюде. Когда нужно вливать уксус. Зачем и как стерилизовать стеклянную тару. Какое количество соли считается идеальным для маринада. Как не допустить засахаривания варенья.
Домашняя консервация
Домашняя консервация и заготовки: Идеальная заправка для супов, борщей, мяса и рыбы; тыквенный сок с апельсином; салат на зиму с кабачками, помидорами и перцем; томатный сок на зиму; компот из персиков и винограда.
Салат из баклажан под шашлычок
Баклажаны очень хорошо сочетаются с мясом, рисом и многими кашами. И зимой под шашлычок они будут очень кстати.
ТОП-15 рецептов натуральной домашней аджики
Аджика горлодер, огонек, острая, с хреном и без него. Аджика из свежих помидоров, перца, тыквы, яблок, груш. Аджика сухая по-абхазски и сибирская острая, к шашлыку и под сальце.
Из шелковицы варенье – это просто объеденье!
Варенье из шелковицы. Джем из шелковицы. Варенье из шелковицы и апельсина. Варенье из шелковицы и малины. Варенье из шелковицы и клубники. Варенье из шелковицы с лимоном.
Как подготовить шелковицу для консервации на зиму? Рецепты заготовок. Часть 1
Многие любят делать заготовки на зиму из различных фруктов и овощей, и шелковица не исключение. Она очень полезна, и проигнорировать данный факт просто невозможно. К сожалению, не все знают особенности работы с данной ягодой.
Рецепт аджики «Лайт» з яблуками і болгарським перцем
Рецепт аджики лайт. Як яблука і болгарський перець можуть прикрасити смак аджики.
Топ-10 гаджетов, упрощающих консервацию
Что такое вакс и как его использовать. Полезные крышки: капроновая, СКО, для слива и с бугельным замком. Девайс для удаления косточек из вишни. Аппарат для стерилизации банок. Для чего нужна электросушилка.
Рецепты консервации помидоров с капустой
Данная статья расскажет, как правильно и вкусно можно приготовить такое необычное сочетание овощей, как помидоры и капуста. Довольно редко можно встретить действительно хороший рецепт, который включал бы и то, и другое.
Вкусные перезревшие огурцы: как консервировать правильно
ТОП 5 интересных способов консервирования на зиму перезревшие огурцы. Рецепты огурцов в кисло-сладком масляном маринаде, в маринаде с карри, с морковью по-корейски и другое
ТОП-8 рецептов заготовок салатов на зиму: полезно и вкусно
Рецепты заготовок оригинальных и необычных салатов на зиму. Блюда с огурцов, кабачков, баклажанов, томатов, тыквы, цветной капусты и других овощей. Пошаговые мастер-классы приготовления, детализированные списки ингредиентов.
10 простых и вкусных рецептов закаток без уксуса
Польза и вред домашней консервации. Кому нельзя употреблять консервированные блюда с добавлением уксуса. Чем можно заменить уксус в консервации. Простые и вкусные рецепты заготовок на зиму без уксусной кислоты.
Рецепты приготовления домашней тушенки
Рецепты домашней тушенки из курятины, говядины, свинины, дичи, баранины. Основные правила приготовления домашних мясных консервов.
ТОП-5 причин почему взрываются банки и что делать, чтобы этого не произошло
Как предотвратить попадание воздуха в банку. Правила грамотной стерилизации пустой и заполненной стеклянной тары. Что делать, если в рецепте указан уксус, а у вас есть только эссенция. Зачем укутывать консервацию.
Варення з журавлини: 3 простих, але дуже смачних рецепта
Журавлина — що за ягода. Різновиди, які ростуть в Україні. Чи можна заморожувати ягоду без втрати корисних властивостей. Рецепт класичного варення з журавлини з цитрусовою ноткою.
Сорти томатів для аджики. Топова десятка найсмачніших сортів
Сорти томата для аджики вважаються ті, у яких великі м'ясисті плоди з невеликою кількістю насіння. Густа м'якоть сприяє густоті аджики, а її смакові якості легко коригувати за допомогою додаткових інгредієнтів.
Варенье из крыжовника: вкусно и полезно
Заготовки из крыжовника. Варенье из крыжовника. Варенье из крыжовника с апельсином и лимоном. Мармелад из крыжовника. Джем из крыжовника. Повидло из крыжовника. Конфитюр из крыжовника.
Як підготувати шовковицю для консервації на зиму? Рецепти заготовок. Частина 2
Зимова консервація - це душа нашого народу, ми навчилися як зберігати на зиму практично всі овочі, фрукти, ягоди та зелень. Для шовковиці теж існує багато різноманітних рецептів.
З шовковиці варення – це просто смакота!
Варення з шовковиці. Джем з шовковиці. Варення з шовковиці і апельсина. Варення з шовковиці і малини. Варення з шовковиці та полуниці. Варення з шовковиці з лимоном.
ТОП-8 рецептів закруток салатів на зиму: корисно та смачно
Рецепти закруток оригінальних та незвичних салатів на зиму. Страви з огірків, кабачків, баклажанів, томатів, гарбуза, кольорової капусти та інших овочів. Покрокові майстер-класи приготування, деталізовані списки інгредієнтів.
Вкусные рецепты салатов для зимнего стола
Консервированные салаты для вашего стола. Рецепты салатов с огурцами: по-корейски и с зеленью; овощной микс, с баклажанами, с кабачками
ТОП рецептов с жимолостью
Жимолость подходит для приготовления пирогов, десертов, варенья, суфле, мороженого, компотов и напитков. Лучшие рецепты с этой ягодой.
Як підготувати шовковицю для консервації на зиму? Рецепти заготовок. Частина 1
Багато хто любить робити заготовки на зиму з різних фруктів і овочів, і шовковиця не виняток. Вона дуже корисна, і проігнорувати даний факт просто неможливо.
Варення з аґрусу: смачно та корисно
Заготовки з аґрусу. Варення з аґрусу. Варення з аґрусу з апельсином і лимоном. Мармелад з аґрусу. Джем з аґрусу. Повидло з аґрусу. Конфітюр з аґрусу.
Кілька незвичайних рецептів консервації абрикосів у сиропі
Які рецепти консервації абрикосів в сиропі існують? Найцікавіші та незвичайні рецепти абрикосів у сиропі. Як приготувати ягоди, щоб залишилися цілими, рецепти консерваації абрикосів з лимоном, мигдальним горіхом і інш.
Заправка для борща на зиму. Рецепт
Заправка для борща на зиму из свеклы, моркови и помидоров.
Смачні рецепти салатів до зимового столу
Консервовані салати для вашого столу. Рецепти салатів з огірками: по-корейськи і з зеленню; овочевий мікс, з баклажанами, з кабачками
Сім рецептів лимонного варення
Лимонне варення: рецепти, покроковий опис приготування, рекомендації по стерилізації та пастеризації банок. З якими фруктами та овочами можна поєднувати лимон у приготуванні варення. Рецепти джему, конфітюру та варення з лимона.
Семь рецептов лимонного варенья
Лимонное варенье: рецепты, пошаговое описание приготовления, рекомендации по стерилизации и пастеризации банок. С какими фруктами и овощами можно сочетать лимон при варке варенья.
ТОП рецептів із жимолостю
Жимолость підходить для приготування пирогів, десертів, варення, суфле, морозива, компотів та інших напоїв. Кращі рецепти з цією ягодою.