Фильтр статей

Консервации 54

10 найкращих рецептів маринованих помідорів
Як вибрати помідори для маринування. Як замаринувати помідори, користуючись різними рецептами: зі стерилізацію, без стерилізації, з гірчицею, морквяним бадиллям, з оцтом, лимонною кислотою тощо.
10 простих і смачних рецептів заготовок на зиму без оцту
Користь та шкода домашньої консервації. Кому не можна вживати консервовані страви з додаванням оцту. Чим можна замінити оцет у консервації. Прості й смачні рецепти заготовок на зиму без оцтової кислоти.
Топ-10 гаджетів, які спрощують консервацію
Що таке вакс і як його використовувати. Корисні кришки: капронова, СКО, для зливу і з бугельним замком. Девайс для видалення кісточок з вишні. Апарат для стерилізації банок. Для чого потрібна електросушарка.
Які заготовки можна зробити з томатів чері
Правила підготовки до консервації томатів чері. Мариновані запашні чері. Томати чері мариновані зі стрілками часнику. Гострі і солодкі томати.
Какие заготовки можно сделать из томатов черри
Правила подготовки к консервации томатов черри. Маринованные душистые черри. Томаты черри маринованные со стрелками чеснока. Острые и сладкие томаты.
ТОП-3 рецепта персиків в лимонному сиропі: з натуральним соком, з лимонною кислотою і з м'ятою
Готуємо персики в лимонному сиропі за класичним рецептом: з лимонною кислотою. Консервуємо персиковий компот на основі сиропу з натуральним соком лимона. Рецепт для любителів м'яти: персикові половинки в м'ятно-лимонному сиропі.
ТОП-3 рецепта персиков в лимонном сиропе: с натуральным соком, с лимонной кислотой и с мятой
Готовим персики с лимонном сиропе по классическому рецепту: с лимонной кислотой. Консервируем персиковый компот на основе сиропа с натуральным соком лимона. Рецепт для любителей мяты: персиковые половинки в мятно-лимонном сиропе.
Топ-5 рецептів жовтневих заготовок
Як приготувати квашені яблука за древнім прибалтійським рецептом. Алгоритм консервування соків з малини і обліпихи без додавання цукру. Варіант використання обліпихової макухи. Мочені журавлина і брусниця на зиму.
Топ-5 рецептов октябрьских заготовок
Как приготовить моченые яблоки по древнему прибалтийскому рецепту. Алгоритм консервирования соков из малины и облепихи без добавления сахара. Вариант использования облепихового жмыха.
Цвіль в банці з джемом: чи можна реанімувати ласощі
Причини виникнення цвілі в банках із зимовою консервацією. Мінімум цукру і недостатньо тривала стерилізація підвищують ризики. Небезпека цвілі.
Джем из черешни. Рецепт
В этой статье вы узнаете, как приготовить вкусный густой джем из черешни.
Рецепт заготовки огурцов на зиму!
У каждой хозяйки имеется свой, годами опробованный рецепт заготовки огурцов на зиму.
ТОП-5 правил удачной консервации
Роль ароматных специй в консервированном блюде. Когда нужно вливать уксус. Зачем и как стерилизовать стеклянную тару. Какое количество соли считается идеальным для маринада. Как не допустить засахаривания варенья.
Домашняя консервация
Домашняя консервация и заготовки: Идеальная заправка для супов, борщей, мяса и рыбы; тыквенный сок с апельсином; салат на зиму с кабачками, помидорами и перцем; томатный сок на зиму; компот из персиков и винограда.
Салат из баклажан под шашлычок
Баклажаны очень хорошо сочетаются с мясом, рисом и многими кашами. И зимой под шашлычок они будут очень кстати.
ТОП-15 рецептов натуральной домашней аджики
Аджика горлодер, огонек, острая, с хреном и без него. Аджика из свежих помидоров, перца, тыквы, яблок, груш. Аджика сухая по-абхазски и сибирская острая, к шашлыку и под сальце.
Из шелковицы варенье – это просто объеденье!
Варенье из шелковицы. Джем из шелковицы. Варенье из шелковицы и апельсина. Варенье из шелковицы и малины. Варенье из шелковицы и клубники. Варенье из шелковицы с лимоном.
Как подготовить шелковицу для консервации на зиму? Рецепты заготовок. Часть 1
Многие любят делать заготовки на зиму из различных фруктов и овощей, и шелковица не исключение. Она очень полезна, и проигнорировать данный факт просто невозможно. К сожалению, не все знают особенности работы с данной ягодой.
Рецепт аджики «Лайт» з яблуками і болгарським перцем
Рецепт аджики лайт. Як яблука і болгарський перець можуть прикрасити смак аджики.
Топ-10 гаджетов, упрощающих консервацию
Что такое вакс и как его использовать. Полезные крышки: капроновая, СКО, для слива и с бугельным замком. Девайс для удаления косточек из вишни. Аппарат для стерилизации банок. Для чего нужна электросушилка.
Рецепты консервации помидоров с капустой
Данная статья расскажет, как правильно и вкусно можно приготовить такое необычное сочетание овощей, как помидоры и капуста. Довольно редко можно встретить действительно хороший рецепт, который включал бы и то, и другое.
Вкусные перезревшие огурцы: как консервировать правильно
ТОП 5 интересных способов консервирования на зиму перезревшие огурцы. Рецепты огурцов в кисло-сладком масляном маринаде, в маринаде с карри, с морковью по-корейски и другое
ТОП-8 рецептов заготовок салатов на зиму: полезно и вкусно
Рецепты заготовок оригинальных и необычных салатов на зиму. Блюда с огурцов, кабачков, баклажанов, томатов, тыквы, цветной капусты и других овощей. Пошаговые мастер-классы приготовления, детализированные списки ингредиентов.
10 простых и вкусных рецептов закаток без уксуса
Польза и вред домашней консервации. Кому нельзя употреблять консервированные блюда с добавлением уксуса. Чем можно заменить уксус в консервации. Простые и вкусные рецепты заготовок на зиму без уксусной кислоты.
Рецепты приготовления домашней тушенки
Рецепты домашней тушенки из курятины, говядины, свинины, дичи, баранины. Основные правила приготовления домашних мясных консервов.
ТОП-5 причин почему взрываются банки и что делать, чтобы этого не произошло
Как предотвратить попадание воздуха в банку. Правила грамотной стерилизации пустой и заполненной стеклянной тары. Что делать, если в рецепте указан уксус, а у вас есть только эссенция. Зачем укутывать консервацию.
Варення з журавлини: 3 простих, але дуже смачних рецепта
Журавлина — що за ягода. Різновиди, які ростуть в Україні. Чи можна заморожувати ягоду без втрати корисних властивостей. Рецепт класичного варення з журавлини з цитрусовою ноткою.
ТОП рецептів із жимолостю
Жимолость підходить для приготування пирогів, десертів, варення, суфле, морозива, компотів та інших напоїв. Кращі рецепти з цією ягодою.
ТОП рецептов с жимолостью
Жимолость подходит для приготовления пирогов, десертов, варенья, суфле, мороженого, компотов и напитков. Лучшие рецепты с этой ягодой.
З шовковиці варення – це просто смакота!
Варення з шовковиці. Джем з шовковиці. Варення з шовковиці і апельсина. Варення з шовковиці і малини. Варення з шовковиці та полуниці. Варення з шовковиці з лимоном.
Сорти томатів для аджики. Топова десятка найсмачніших сортів
Сорти томата для аджики вважаються ті, у яких великі м'ясисті плоди з невеликою кількістю насіння. Густа м'якоть сприяє густоті аджики, а її смакові якості легко коригувати за допомогою додаткових інгредієнтів.
ТОП-8 рецептів закруток салатів на зиму: корисно та смачно
Рецепти закруток оригінальних та незвичних салатів на зиму. Страви з огірків, кабачків, баклажанів, томатів, гарбуза, кольорової капусти та інших овочів. Покрокові майстер-класи приготування, деталізовані списки інгредієнтів.
Варенье из крыжовника: вкусно и полезно
Заготовки из крыжовника. Варенье из крыжовника. Варенье из крыжовника с апельсином и лимоном. Мармелад из крыжовника. Джем из крыжовника. Повидло из крыжовника. Конфитюр из крыжовника.
Як підготувати шовковицю для консервації на зиму? Рецепти заготовок. Частина 1
Багато хто любить робити заготовки на зиму з різних фруктів і овочів, і шовковиця не виняток. Вона дуже корисна, і проігнорувати даний факт просто неможливо.
Як підготувати шовковицю для консервації на зиму? Рецепти заготовок. Частина 2
Зимова консервація - це душа нашого народу, ми навчилися як зберігати на зиму практично всі овочі, фрукти, ягоди та зелень. Для шовковиці теж існує багато різноманітних рецептів.
Смачні рецепти салатів до зимового столу
Консервовані салати для вашого столу. Рецепти салатів з огірками: по-корейськи і з зеленню; овочевий мікс, з баклажанами, з кабачками
Варення з аґрусу: смачно та корисно
Заготовки з аґрусу. Варення з аґрусу. Варення з аґрусу з апельсином і лимоном. Мармелад з аґрусу. Джем з аґрусу. Повидло з аґрусу. Конфітюр з аґрусу.
Кілька незвичайних рецептів консервації абрикосів у сиропі
Які рецепти консервації абрикосів в сиропі існують? Найцікавіші та незвичайні рецепти абрикосів у сиропі. Як приготувати ягоди, щоб залишилися цілими, рецепти консерваації абрикосів з лимоном, мигдальним горіхом і інш.
Вкусные рецепты салатов для зимнего стола
Консервированные салаты для вашего стола. Рецепты салатов с огурцами: по-корейски и с зеленью; овощной микс, с баклажанами, с кабачками
Сім рецептів лимонного варення
Лимонне варення: рецепти, покроковий опис приготування, рекомендації по стерилізації та пастеризації банок. З якими фруктами та овочами можна поєднувати лимон у приготуванні варення. Рецепти джему, конфітюру та варення з лимона.
Заправка для борща на зиму. Рецепт
Заправка для борща на зиму из свеклы, моркови и помидоров.
Семь рецептов лимонного варенья
Лимонное варенье: рецепты, пошаговое описание приготовления, рекомендации по стерилизации и пастеризации банок. С какими фруктами и овощами можно сочетать лимон при варке варенья.